Wydarzenia

Koło organizuje liczne wydarzenia, z czego najważniejsze są:

Slavic Game Jam

Strona wydarzenia: http://slavicgamejam.org/
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/slavicgamejam/
Profil na Twitterze: https://twitter.com/slavicgamejam

SGJ jest polską odpowiedzią na Nordic Game Jam, organizowany cyklicznie w Kopenhadze. Jego główną częścią jest 48‐godzinny hackathon, którego celem jest stworzenie gry na dany temat. Charakter wydarzenia jest międzynarodowy, każdy kto jest pasjonatem tworzenia gier może wziąć w nim udział i powalczyć o wspaniałe nagrody.

PolyJam

Strona wydarzenia:
http://polygon.pw.edu.pl/polyjam/

PolyJam to warszawska edycja wydarzenia Global Game Jam (http://globalgamejam.org) organizowana przez KNTG Polygon nieprzerwanie od 2010 roku. W ciągu 48 godzin podzieleni na zespoły uczestnicy tworzą gry na zadany temat. Podczas jednego wydarzenia nad grami pracują jednocześnie dziesiątki tysięcy osób z całego świata.

Game Dev Fest

Strona wydarzenia:
http://www.gamedevfest.pl/

Game Dev Fest to cykl czterech spotkań z weteranami polskiej branży tworzenia gier komputerowych.  Jest to świetna okazja do wysłuchania doświadczonych game developerów i skorzystania z ich rad. Impreza jest przeznaczona zarówno dla początkujących twórców, jak i wyjadaczy z branży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp na spotkania jest całkowicie bezpłatny.