Spotkanie 8 października 2014

Za nami kolejne organizacyjne spotkanie, na którym ustalonych zostało wiele spraw kluczowych dla rozwoju Koła. Przede wszystkim omówiliśmy postępy w przygotowaniu gry na KONIKa – projekt wygląda już naprawdę nieźle (głównie dzięki Kacprowi, który w parę godzin przygotował całą geometrię planszy), wciąż jednak potrzeba rąk do pracy przy zdjęciach, ich obróbce oraz samej grze. Osoby chętne do pomocy zapraszamy na nasze forum, gdzie można znaleźć więcej szczegółów.

Następnie podjęta została ważna decyzja – zmieniamy logo! Po przejrzeniu dostępnych propozycji kołowicze uznali jednak, że warto dać jeszcze czas do końca tygodnia na nadsyłanie propozycji. Głosowanie odbędzie się na początku następnego tygodnia. Propozycje również można zamieszczać na forum w odpowiednim wątku. Kacper przedstawił też proponowany wygląd nowego szablonu strony Koła, który spotkał się ze zdecydowaną aprobatą.

Ponadto zaprezentowane zostało nowe forum, którego głównymi zaletami są nowoczesność, dobre skalowanie (na smartfonie użytkuje się je super wygodnie) a także przede wszystkim obsługuje ono powiadomienia przez PushBullet. Nowe forum można znaleźć pod tym adresem.

Jako, iż KONIK zbliża się wielkimi krokami, apelujemy – jeśli stworzyłeś jakiś ciekawy projekt (np. fajną grę) którą chcesz się pochwalić na naszym stanowisku – zgłoś się do Wula (kietlinski.mateusz@gmail.com), który będzie zbierał screeny oraz filmiki, z których złoży film puszczany podczas KONIKa.

A jeśli lubisz się rozwijać, spotykać ciekawych ludzi lub po prostu masz ochotę fajnie spędzić weekend w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach – zapraszamy na wspólny wyjazd na ZTG. Więcej informacji na wydarzeniu.

Dziękujemy obecnym za przybycie i zapraszamy za tydzień!

 

Jedna myśl nt. „Spotkanie 8 października 2014

  1. Pingback: Kalendarium semestru zimowego 2014/2015 | KNTG Polygon

Możliwość komentowania jest wyłączona.