Spotkanie 22 października

Ostatni tydzień naprawdę obfitował w wydarzenia – KONIK, poKONIKowe spotkanie a także wyjazd na ZTG sprawiały, że nie było czasu na nudę (a w przypadku wielu osób także na sen).

Okazało się, że nasze stoisko KONIKowe odniosło sukces – na ostatnim spotkaniu pojawiło się w sumie prawie 80 osób!

Jako pierwszy wystąpił Denat z małą opowieścią pod tytułem „Dlaczego warto brać udział w naszym kole naukowym”. Przedstawił swoje pierwsze lata działalności w Kole i opowiedział jak to się stało, że obecnie trzech członków Koła współpracuje w projekcie razem z CD Projektem. Przy okazji opowiedział trochę o samej grze a także przedstawił krótki filmik z gameplayu. Mamy nadzieję, że jeśli ktoś jeszcze się wahał, czy pozostać w Kole, to ta prezentacja rozwiała jego wątpliwości. 😉

Następnie zaprezentowali się członkowie Zarządu – każdy się przedstawił i opowiedział, czym zajmuje się w Kole i z jakimi problemami można do niego przychodzić. Przybliżone zostały główne projekty naszego Koła takie jak PolyJam, idea projektów grupowych oraz główny projekt kołowy.

Spotkanie zakończyło się świetnym i bardzo humorystycznym quizem Wookiego. Warto też wspomnieć, że na pokołowe piwo wybrało się z nami aż 30 osób – musieliśmy trochę się naszukać zanim znaleźliśmy miejsce które nas pomieściło.

Na piwie zapadła też ważna decyzja dotycząca głównego projektu kołowego – postanowiliśmy rozwijać dalej Polygon Tournament w zakresie dopracowania mapy oraz opracowania własnego gameplayu (więce informacji na forum).

P.S. Już niedługo relacja z KONIKa i ZTG – stay tuned!