Spotkanie 15 października 2014

Wczorajsze spotkanie było kolejnym z cyklu organizacyjnych. Przede wszystkim zaprezentowane zostały wyniki głosowania na nowe logo – największą ilość głosów zdobyła powyższa praca. Jako, iż nowe logo budzi wiele kontrowersji i sprzeciwów, zostawiamy sobie otwartą furtkę – wciąż można zgłaszać nowe propozycje.

W związku ze zbliżającym się KONIKiem zebraliśmy listę osób chętnych do pełnienia dyżurów. Wulo wciąż czeka na projekty/filmiki/inne materiały, które będziemy prezentować na stoisku. Ustaliliśmy również, że Polygon Tournament odbędzie się w czwartek, tak by w środę możliwe były zapisy i promocja konkursu. Prace nad planszą wciąż w toku.

Przypominamy też, że osoby chętne na wspólny wyjazd na ZTG mają do końca tygodnia czas na wpłacanie opłaty za nocleg oraz pociąg. Ruszają też prace nad PolyJamem 2015 – wstępnie liczba uczestników została ustalona na podobną do tej z zeszłego roku, czyli 70. Organizacją wydarzenia zajął się Grzesiek.

Przypominamy, że głównym kanałem komunikacji Koła jest nowe forum – można tam znaleźć szczegółowe informacje na temat wszystkich spraw przedstawionych w tym poście i nie tylko. Zapraszamy do czytania i komentowania – pojawił się nawet dział off – topic, gdzie można dzielić się dosłownie wszystkim co przyjdzie do głowy.

Do zobaczenia za tydzień! 🙂

Jedna myśl nt. „Spotkanie 15 października 2014

  1. Pingback: Kalendarium semestru zimowego 2014/2015 | KNTG Polygon

Możliwość komentowania jest wyłączona.