Slavic Game Jam 2019


Slavic Game Jam
(SGJ) to wydarzenie poświęcone tworzeniu gier komputerowych, które odbywa się corocznie w Warszawie, tegorocznie w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii. Organizowane jest przez Koło Naukowe Twórców Gier „Polygon”, działające przy Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

Główną częścią wydarzenia jest 48 godzinny hackathon, podczas którego uczestnicy z całego świata tworzą razem gry na zadany temat. Celem SGJ jest przygotowanie przyjaznej i wolnej od konkurencji atmosfery dla uczestników. Wszyscy pasjonaci tworzenia gier są zaproszeni do wzięcia udziału, niezależnie od doświadczenia. Wydarzeniu towarzyszą także czwartkowe wykłady, impreza inauguracyjna oraz inne aktywności.

SGJ podkreśla przede wszystkim kreatywny i społecznościowy aspekt tworzenia gier. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby każda edycja była okazją dla uczestników do doskonalenia się, wymiany doświadczeń oraz zdobywania przyjaźni wśród pasjonatów.

Główna część wydarzenia trwa 3 dni, od piątku (19.07) do niedzieli (21.07), natomiast wykłady i impreza inauguracyjna odbywają się w czwartek (18.07).

Więcej informacji na stronie i facebooku.